dofinansowanie

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

  • mogą uzyskać bezrobotni zarejestrowani w urzędach pracy a także Pracodawcy zatrudniający przynajmniej jednego pracownika na umowę o pracę.Jeżeli jesteś bezrobotnym zarejestrowanym w dowolnym urzędzie pracy możesz skorzystać z dofinansowania do szkolenia!

Szkolenia dla osób bezrobotnych dofinansowane z Urzędu Pracy:

Współpracujemy z Urzędami Pracy na terenie całej Polski. Naszym celem jest profesjonalne przeszkolenie osób, które chcą uzyskać nowy zawód lub podnieść swoje kwalifikacje. Osoba kierowana przez Urząd Pracy na szkolenie do naszej firmy może skorzystać z całej proponowanej oferty szkoleniowej, możemy także przygotować szkolenie w trybie indywidualnym – idealnie dopasowując się do indywidualnych oczekiwań uczestnika.

Kto może skorzystać z bezpłatnych szkoleń?
Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w urzędzie pracy i znalazłaś/eś firmę, która zatrudni Cię po skończonych kursach lub planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń, a Urząd Pracy dofinansuje szkolenie!

Co podlega finansowaniu?
• koszt szkolenia,
• ubezpieczenie uczestnika szkolenia,
• dojazdy na szkolenie,
• stypendium szkoleniowe,

Krok po kroku:
• Udaj się do Urzędu Pracy, aby omówić szczegóły i zasady obowiązujące przy dofinansowaniu szkoleń. Pobierz wniosek o szkolenie w trybie indywidualnym ze strony właściwego urzędu. Napisz do nas, a my pomożemy Ci go uzupełnić.
• Złóż komplet dokumentów w kancelarii swojego Urzędu Pracy.
• W ciągu 30 dni uzyskasz decyzję urzędu.

 

Dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz uzyskać dofinansowanie na przeszkolenie pracownika lub siebie skontaktuj się z nami!
Poprzez odpowiedni urząd Pracy możesz starać się o nawet 100% finansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Aby uzyskać dofinansowanie należy złożyć wniosek podczas trwającego naboru w Powiatowym Urzędzie Pracy na terenie, na którym prowadzicie Państwo działalność gospodarczą.
Pobierz wniosek ze strony internetowej urzędu a my pomożemy Ci go uzupełnić. Decyzje o przyznaniu dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego podejmuje odpowiedni PUP.

Jeśli macie Państwo pytania o dofinansowanie szkoleń zapraszamy do kontaktu:
kursy@wsm.klodzko.pl