Nasza Kadra

Pielęgniarstwo - studia I stopnia

Pielęgniarstwo - studia II stopnia

mgr Małgorzata Berkowska

mgr Małgorzata Berkowska

KOORDYNATOR KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO II STOPNIA

Pani Małgorzata jest pielęgniarką, dydaktykiem medyczny oraz absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.Od lat związana ze szkolnictwem medycznym.
Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Pomocy Społecznej.

Pełni funkcję egzaminatora OKE we Wrocławiu oraz instruktora symulacji medycznej w MCSM. Uczestniczyła w konferencjach naukowych, w tym I Międzynarodowej Konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Medyczną w Kłodzku.

Ratownictwo Medyczne

Dominik Kurzeja

Dominik Kurzeja

KOORDYNATOR KIERUNKU RATOWNICTWO MEDYCZNE

Pan Dominik jest absolwentem kierunku Turystyka Międzynarodowa na GWSH w Katowicach, absolwentem Ratownictwa Medycznego PWSZ Nysa i członkiem Zespołu Ratunkowego Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Ma za sobą 13 lat pracy w Zespołach Ratownictwa Medycznego, a obecnie pełni funkcję kierownika Zespołu Ratownictwa Medycznego, sędzia na zawodach ratownictwa medycznego, nauczyciela akademickiego WSM w Kłodzku, Instruktora KDRM, czyli kursu doskonalącego ratowników medycznych oraz tak ważnego społecznie kursu pierwszej pomocy!

Poza tym posiada uprawnienia sternika motorowodnego, płetwonurka, Ratownika WOPR. Przeszedł wiele szkoleń z ratownictwa wodnego, w tym specjalny kurs ratownictwa wodnego dla strażaków oraz ratowników wodnych w Kenii w 2018 roku.
Prywatnie miłośnik podróży, wielbiciel gór i uczestnik wielu maratonów pływackich.

Kosmetologia

Fizjoterapia