Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku

Zakończenie roku akademickiego — czas na podpisy i wspomnienia

Oficjalnie zamykamy pewien rozdział — dla większości tegorocznych studentów rok akademicki się właśnie kończy a dla ostatnich roczników studia dobiegły końca!
A wraz z tym rozpoczął się… maraton podpisywania dyplomów i suplementów.
Każdy podpis to nie tylko formalność — to symbol lat nauki, wyzwań, nieprzespanych nocy, śmiechu na zajęciach i Waszych przyjaźni, które, mam nadzieję zostaną na długo.
Cieszę się, że mogłam być częścią tej drogi — zarówno swojej, jak i Waszej.
Gratulacje dla wszystkich, którzy niebawem będą odbierać swoje dokumenty — niech będą biletem do spełniania marzeń!

Jestem z Was bardzo dumna.
Rektor.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.