11 czerwca 2026 roku odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne poświęcone przygotowaniom do Forum Medycznego – inicjatywy, która połączy przedstawicieli środowiska medycznego, edukacyjnego oraz samorządowego wokół tematów zdrowia, profilaktyki i rozwoju nowoczesnej opieki medycznej.
W rozmowach dotyczących organizacji wydarzenia uczestniczyły Marta Polanowska – Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku oraz Marta Nowicka – Dyrektor Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku
Jako instytucje kształcące przyszłe kadry medyczne wierzymy, że dialog, współpraca i wspólne działania są kluczowe dla rozwoju ochrony zdrowia oraz podnoszenia jakości kształcenia przyszłych specjalistów.
Dziękujemy za zaproszenie Właścicielowi Zamku na Skale w Trzebieszowicach, a uczestnikom spotkania za inspirujące rozmowy, cenne pomysły i zaangażowanie w tworzenie wydarzenia, które będzie służyć zarówno środowisku medycznemu, jak i mieszkańcom naszego regionu.
Razem budujemy przyszłość medycyny, edukacji i ochrony zdrowia.
e-mail: dziekanat@wsm.klodzko.pl
tel: 74 867 13 02
tel.kom: +48 531 604 500