Studia podyplomowe „Integracja Sensoryczna”

Studia podyplomowe „Integracja Sensoryczna” to 3-semestralny, wysoko specjalizujący kierunek.

Nasi absolwenci uzyskują:
✓ wiedzę i umiejętności do pracy;
✓ uprawnienia do diagnozowania zaburzeń, konstruowania planu i prowadzenia interwencji terapeutycznej z wykorzystaniem metody SI;
✓ pełnoprawny tytuł TERAPEUTY I DIAGNOSTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (wybierając wariant bez specjalizacji WWRD) lub TERAPEUTY I DIAGNOSTY WCZESNEGO WSPOMAGANIA  ROZWOJU DZIECKA (wybierając wariant ze specjalizacją WWRD).

Aby zapisać się na te studia podyplomowe, potrzebujesz dyplomu ukończenia szkoły wyższej (I lub II stopnia) oraz przygotowania pedagogicznego.

W tym zakresie nie można trafić lepiej niż do Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku🔥 Kierowniczką merytoryczną studiów jest dr n. zdr. Marta Wawrzynów,  absolwentka PUM w Szczecinie i UMED we Wrocławiu. Szanowana neurologopedka i pedagożka, terapeutka SI i terapii MFS, specjalistka z zakresu toksykologii, a także autorka licznych publikacji naukowych. Pani Marta jest wykładowczynią rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej.

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą → wsm.klodzko.pl/integracja-sensoryczna-i-wczesne-wspomaganie-rozwoju-dziecka/