Przedstawiamy Wam naszą znakomitą koordynatorkę kierunków Dr n. zdr. Martę Wawrzynów.

O Pani Marcie można pisać długo, bo jest skarbnicą wiedzy i posiadaczką wieloletniego doświadczenia. Tytułom i umiejętnościom należy poświęcić kilka akapitów.

To specjalistka w naukach o zdrowiu, absolwentka PUM w Szczecinie i UMED we Wrocławiu i Łodzi, neurologopedka i fizjoterapeutka pediatryczna, terapeutka Integracji Sensorycznej, TCK, Padovan II, kinesiotapingu. Doktor wspiera Studentów swoją wiedzą także z zakresu dietetyki, toksykologii, ortodoncji. Jest instruktorką masażu Shantala, metody Integracji Sensorycznej oraz MFS (Ortodoncja Funkcjonalna MFS).

Specjalizuje się w problematyce zanieczyszczeń środowiskowych i oddziaływań postawy ciała na zaburzenia orofacjalne. Przeprowadziła badania wśród dzieci do 1 roku życia na temat wpływu umiejętności orofacjalnych na kształtowanie się wzorców ruchowych. Obecnie bada zależności między mięśniami usznymi a postawą ciała.

To również wykładowczyni akademicka, kierowniczka studiów podyplomowych z zakresu Integracji Sensorycznej oraz kilku nowych kierunków, o których już wkrótce opowiemy Wam więcej!

Oddajemy Was zawsze w profesjonalne ręce. Studia podyplomowe to świetna okazja, aby ukierunkować zdobytą wiedzę. Ucz się od najlepszych i poszerzaj swoje możliwości.