Poznajcie naszą Studentkę!

W maju dużo pisaliśmy o wsparciu Studentów z niepełnosprawnościami w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku. Dziś chcemy przedstawić Wam osobę, która bez względu na stan swojego zdrowia wybrała zawód medyczny, ponieważ chciała pomagać innym!
Poznajcie Studentkę studiów magisterskich Pielęgniarstwa Agnieszkę Jazłowiecką.

„Od 20 lat choruję na cukrzycę insulinozależną. Prawdę mówiąc, byłam młodą osobą, jak wybierałam ten zawód. Miałam 15 lat i chciałam pomagać ludziom chorym. W chwili obecnej mój staż w zawodzie wynosi 31 lat. Wiele przeszłam i posiadam ogromne doświadczenie. Podkreślę, że nigdy nie żałowałam swojej decyzji”, opowiada Pani Agnieszka.
Na studia w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku Pani Agnieszka zdecydowała się, aby podnieść swoje kwalifikacje i pogłębić wiedzę z zakresu pielęgniarstwa.

„Studiuje się w tej uczelni dobrze. Szczególnie jestem zadowolona jeśli chodzi o tzw. część administracyjną uczelni tzn. współpraca z dziekanatem, informatykiem. W I roku studiów pobierałam stypendium dla niepełnosprawnych, które zawsze jest pomocne i pokrywa część czesnego. Polecam tę uczelnię, szczególnie tym pielęgniarkom, które chcą się czegoś nauczyć i wynieść z wykładów konkretną wiedzę i tym samym zapewnić swoim pacjentom bardzo dobrą opiekę i pielęgnację”, dodaje Studentka.
Dziękujemy pani Agnieszce za miłe słowa i przypominamy, że rekrutacja na wszystkie kierunki Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku trwa!