Opinie

OPINIE

Studenci poproszeni zostali o wyrażenie opinii

Dlaczego wybrali WSM w Kłodzku? Dlaczego akurat taki kierunek kształcenia?

Poniżej odpowiedzi jakie otrzymaliśmy:

"Dolny Śląsk. Dobre warunki na uczelni dla osób pracujących."

 Studentka Kosmetologii

"Uzupełni to moje uprawnienia i kompetencje jako podologa jest to zakres moich zainteresowań m.in. pierwsza pomoc.”

Studentka  pielęgniarstwa

„Uczelnia o wysokim poziomie kształcenia,wykwalifikowana kadra,interesujący i ciekawy sposób prowadzenia zajęć,wykładowcy nastawieni na studenta,dogodna lokalizacja.Pielęgniarstwo – zawód z przyszłością, możliwość niesienia pomocy innym.

 Studentka  pielęgniarstwa

„Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Uczelnia znajduje się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania co pozwala na szybki dojazd na teren uczelni”.

 Student

 "Dzięki fizjoterapii mogę pomagać chorym w poprawie ich zdrowia i samopoczucia."

 Student fizjoterapii

 

"Bo ma dobrą opinię i sam się przekonałem, że wykładowcy są super.Mili, otwarci na pomoc i objaśnienia.”

 Student fizjoterapii

 

„Studiowanie na Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku pozwala mi na codzienny powrót do domu po zajęciach. Dobra kadra wykładowców. Zawsze interesowało mnie udzielanie pomocy innym.”

Student Ratownictwa Medycznego

 

„Na kierunku pielęgniarstwo jestem, ponieważ chciałam pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. WSM daje mi możliwość kształcenia się na wysokim poziomie, w przyjemnej atmosferze.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

„Zawsze wiedziałam, że ten zawód jest w mojej duszy, wewnątrz mnie. Było głęboko w moim sercu. Pociągało mnie. Długo jednak nie mogłam pozwolić sobie na spełnienie tego marzenia. Teraz mogę. Więc jestem. Kłodzko – bo blisko.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

„Od wielu lat opiekuję się starszymi, dlatego zdecydowałam się na zgłębienie wiedzy o pielęgnacji pacjentów. Drugim powodem jest chęć powrotu z pracy z Niemiec do Polski ze względu na rodzinę. Szkolę wybrałam ze względu na dogodny dojazd z mojego miejsca zamieszkania oraz możliwość dogodnego studiowania dla osób pracujących zarówno w kraju jak i za granicą.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

„Wybrałam ten kierunek, aby poszerzyć swoje kwalifikacje, możliwości zawodowe. A w Kłodzku, bo najbliżej mojego miejsca zamieszkania.”

 Studentka

 

„Szkoła jest „na miejscu „nie trzeba nigdzie daleko dojeżdżać. Dzięki temu łatwiej pogodzić pracę, naukę i obowiązki rodzinne. Kadra jest niesamowita, dużo i zrozumiale nas uczą – łatwo jest przenieść teorię w praktykę. Serdecznie polecam.”

 Studentka

 

„Pielęgniarstwo to wspaniały i szlachetny zawód, możliwość nauki w tym kierunku jaką daje mi WSM w Kłodzku to spełnienie moich marzeń.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

„Wybrałam pielęgniarstwo, ponieważ od zawsze chciałam pracować przy łóżku pacjenta. Obecnie pracuję, jednakże studia pomogą podnieść moje kwalifikacje.”

 Studentka

 

„Kierunek pielęgniarstwo, który rozpocząłem na WSM Kłodzko, gwarantuje mi uzyskanie wiedzy i praktycznych umiejętności oraz tytułu , który da uprawnienia do pracy w służbie zdrowia jako pielęgniarz.”

Studentka pielęgniarstwa

 

„Pielęgniarstwo wybrałam, ponieważ lubię kontakt z ludźmi,możliwość wspierania innych oraz pomoc sprawia mi wiele radości. WSM wybrałam opierając się na opinii innych, a także położenie szkoły i wykwalifikowana kadra – to wielki plus.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

"Uczelnia znajduje się na terenie Kotliny Kłodzkiej co przekłada się na szybki dojazd.Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel medyczny.”

 Studentka

 

„Wybrałam tą szkołę, ponieważ jest blisko miejsca mojego zamieszkania a kierunek pielęgniarstwo ponieważ jest zapotrzebowanie na usługi pielęgniarek.”

 Studentka pielęgniarstwa

 

 „Wybrałam ten kierunek, ponieważ rok temu zaczęła się moja przygoda z tym kierunkiem. Mianowicie zrobiłam kurs stylizacji paznokci i bardzo mi się to podobało więc nie chcę skończyć tylko na tym. Pragnę poszerzyć swoje umiejętności Dlatego wybrałam kosmetologię.”

 Studentka kosmetologii