Adela Białoboki-Chylińska jest naszą wykładowczynią na studiach podyplomowych kierunku Integracja Sensoryczna i Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka.

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem semestru zimowego chcemy przedstawić Państwu naszych wyśmienitych wykładowców.
Jako pierwszą prezentujemy Panią Adelę Białoboki-Chylińską, która jest naszą wykładowczynią na studiach podyplomowych kierunku Integracja Sensoryczna i Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Pani Adela wykłada przedmiot: Specyfika pracy z wcześniakami i niemowlętami. Fizjologia i patologia noworodka. Oraz od tego semestru dopełni naszą kadrę na kierunku Logopedia i wczesne wspomaganie rozwoju mowy

Kilka słów o Pani Adeli:
Adela Białoboki-Chylińska – absolwentka położnictwa i pedagogiki, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, terapeutka ortodoncji funkcjonalnej MFS, autorka monografii medycznych.
Na co dzień pod nazwą Liriamed prowadzi własną praktykę we Wrocławiu. Tam właśnie sprawuje opiekę nad kobietami w okresie okołoporodowym oraz nad noworodkami i niemowlętami. Specjalizuje się w pracy z dziećmi do 3 roku życia. Kieruje się zasadą „Podążam za mamą i dzieckiem”. Prywatnie mama dwójki dzieci i marzycielka