Dziś obchodzimy dzień, który przypomina o prawach, godności i potrzebach osób z niepełnosprawnościami.
To świetna okazja, aby zwrócić uwagę na wyzwania, z jakimi mierzą się na co dzień, i podkreślić, jak ważne jest tworzenie przestrzeni otwartych i dostępnych dla wszystkich. Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku wspiera różnorodność i stawia na równość. Jesteśmy dumni, że w naszej Uczelni działa Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością –
Pani mgr Donata Sobiło. Pani Pełnomocnik jest otwarta i pomocna dla wszyskich studentów, a w szczególności dla tych, którzy potrzebują wsparcia lub dostosowania warunków nauki, aby każdy mógł w pełni rozwijać swoje kompetencje.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: Pełnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnością
e-mail: dziekanat@wsm.klodzko.pl
tel: 74 867 13 02
tel.kom: +48 531 604 500