Zapisz się!

* Pole wymagane   Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy.  

Imię i nazwisko:*

Telefon:*

Adres email:*

Wybierz miasto:*

Wybierz poziom kształcenia:*

Wybierz kierunek studiów:*

Wybierz kierunek studiów:*

Wybierz kierunek studiów:*

Wybierz kierunek studiów:*

Wybierz kierunek studiów:*

Wybierz kurs/szkolenie:*

Wpisz inną nazwę kursu/szkolenia:

Wybierz kierunek studiów:*

* Wypełnienie wszystkich pól jest konieczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Medyczna z siedzibą w Kłodzku, przy ul. Okrzei 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: Magdalena Krawiec, e-mail: kanclerz@wsm.klodzko.pl.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.wsm.klodzko.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi, Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane na nasze zlecenie podmiotom, które je przetwarzają, a w szczególności dostawcom usług.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości rekrutacyjnych.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).